Bekijk alle informatie en beschikbaarheid bij Wijny-nl.
Na openen koel bewaren en binnen drie maanden opmaken..
Deze siroop wordt gemaakt met kersenbloesemextract en is alcoholvrij. Ook in limonades, ijsthee, koffie- en theespecialiteiten of over een dessert werkt hij verrassend goed - een klein scheutje volstaat.
Monin maakt zijn siropen sinds 1912 in het Franse Bourges, waar Georges Monin het familiebedrijf oprichtte. In cocktails en mocktails geeft hij een verfijnde voorjaarstoets aan gin, wodka of sake, en met bruisend water of tonic schenk je in een handomdraai een elegant aperitief. In de smaak ontmoeten roos en perzik elkaar, met een zweem Turks fruit; de zoetheid blijft licht, zodat de lange bloemige afdronk alle ruimte krijgt.
Die delicate bloemigheid maakt hem breed inzetbaar.
De siroop heeft een lichtroze kleur en een uitgesproken bloemig parfum dat aan rozenwater doet denken. Monin Cherry Blossom is geïnspireerd op hanami, het Japanse voorjaarsfeest waarbij de bloeiende sakura wordt gevierd.
| Naam | Monin Cherry Blossom / Kersenbloesem |
| Siroop | |
| Frisdrank | |
| Type | Monin |
| Aanbieder | Wijny-Nl |
| Bezorgkosten | 6.95 |